Demir Klişe San. Tic. A.S.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hızlı, güvenilir ve dinamik kadromuzla flekso baskı sektörüne hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize en yüksek kalitede ve kusursuz hizmet sunabilmek için üretim teknolojisini ve hizmet anlayışımızı sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

Sektörde tanınmış bir marka olan Demir klişe, kalite ve güven denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başarmıştır. Klişe sektörünün bir çok firmaya hizmet vermekteyiz, her işi ayrı hassasiyetle düşünür, işler ve yaparız. Yılların kattığı deneyimi, her gün daha da çok gelişen teknolojiyle harmanlayarak günümüzü yakalamanın peşini hiç bırakmadık. Bu yaklaşım bizi en’lere ulaştırdığı gibi; kapımızı çaldığınız işlerinizin de en’lere ulaşmasını sağladı. Kısaca geliştik, gelişiyoruz ve gelişeceğiz.

Dijital klişe, HD klişe, NX klişe gibi farklı klişe üretimi yapan Demir klişe. 24 saat üretim yapmakda,

Online takip ve yapa zeka ile geleceğe şimdiden yatırım yapmaktayız.

Klişe üretiminde sektörün liderleri arasında olan Demir klişe büyümeye, gelişmeye ve üretmeye devam ediyor.

0
takım üyeleri
0
yıl tecbübe
0
+
tamamlanan işler

Hizmetlerimiz

Flekso Klişe

Ambalaj basımında kullanılan en yaygın baski türüdür. Kraft poşet, oluklu mukavva, poşet gibi bütün flexible ambalajlarda kullanılır.

Dijital Klişe

Dijital klişeler norma klişeye göre daha hassas olup trigromi baskılar için tercih edilen klişe türüdür, Daha net ve keskin sonuç elde edilir.

Naylonprint

Naylonprint Klişesi etiket sektöründe kullanılan, yüksek tram kapasiteli baskı kalıbıdır, su bazlı yıkama sistemi ile ürün hazır hale gelir.

Montajı & Prova

Bilgisayar sistemli kamera ile klişe montajı yapılır, prova baskı sayesinde imalat öncesi kontrol sağlanır ve zaman kaybı yaşanmaz.

Demir Klişe San. Tic. A.Ş.

Müşteri Yorumları

Bizim için bir projeniz var mı?

Detayları görüşmek için bizi arayın!